Odos sudirgimas yra viena iš labiausiai paplitusių odos problemų tarp suaugusiųjų. Sudirgimas atsiranda, kai oda ilgą laiką kontaktuoja su dirgikliais – cheminėmis medžiagomis, audiniais ar esant atšiaurioms oro sąlygoms. Odos sudirgimas gali pasireikšti ir tam tikrų profesijų atstovams, pvz., valytojams, dailidėms, kirpėjams ir kt.
Odos sudirgimo prevencija
Jei odos sudirgimas tampa lėtiniu, tai gali sukelti odos pažeidimus (įtrūkimus, paviršines odos žaizdeles). Ilgainiui tai pablogina jūsų gyvenimo kokybę, gali apriboti darbingumą bei galimybę užsiimti mėgstama veikla.
Jei norite išvengti nepatogumų dėl odos sudirgimo:
- Šaltu oru visuomet dėvėkite pirštines.
- Venkite maudynių itin karštame vandenyje - prauskitės ir maudykitės tik drungnu vandeniu.
- Naudojant chemines valymo priemones dėvėkite apsaugines pirštines.
- Naudokite nealergizuojančias skalbimo priemones, venkite skalbinių minkštiklio.
- Reguliariai drėkinkite odą.
Odos sudirgimų gydymas Bepanthen® tepalu
Bepanthen® tepalas yra svarbi priemonė Jūsų namų vaistinėlėje. Jis gali būti vartojamas įvairių paviršinių odos pažeidimų bei žaizdelių gijimo gerinimui. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad Bepanthen® tepalo sudėtyje esantis dekspantenolis gydo, minkština ir apsaugo odą.
- Maloni konsistencija.
- Lengva tepti didesnius odos plotus.
- Lengvai įsigeria į odą.
- Drėkina ir ramina odą.
Tepkite kelis kartus per dieną. Nenaudokite Bepanthen® tepalo, jei Jūsų oda yra infekuota ar esate alergiškas (-a) bent vienai sudedamajai daliai.
Kosmetikos priemonės – Bepanthol® Baby tepalas, Bepanthen SensiControl® drėkinamasis kremas ir prausimosi gelis.
Medicinos priemonės – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį.
Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepanthen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „Susisiekite su mumis”.
Reklamos teksto parengimo data: 2024 m. spalio mėn. CH-20241105-39
© 2024 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel: +370 5 2336868, Fax: +370 2336833